КАМІН МІЖ КІМНАТАМИ

На дачі або в приватному будинку для постійного проживання часто користуються хитрістю для обігріву відразу декількох приміщень і встановлюють камін між кімнатами. Також можна демонтувати стіну, якщо вона не несуча, і зробити загородку з каміну. Таке зонування часто підходить для реалізації між кухнею та кімнатою. Виглядає дуже добре, а тепло, що віддається каміном, легко зігріє відразу всі куточки будинку. Камін-роздільник простору не новина. Але зазвичай такі дизайнерські моделі коштують недешево і по кишені тільки забезпеченим людям. Але якщо знайти грамотного фахівця, який допоможе зробити диво з простих матеріалів доступним способом, то ціну можна істотно знизити. Залежно від задумки по дизайну, можна взагалі купити справжню піч, яку ми звикли бачити в старих мультфільмах. Вона також підійде в якості зонування і в ній можна готувати їжу.

Зазвичай камін між кімнатами в Запоріжжі купують для будинку, де постійно проживають. Варіанти для дачі вибирають значно рідше. Дача для багатьох залишається не так місцем для відпочинку, як для вирощування фруктів і овочів. Але якщо трапляється на очі недорогий варіант зонування приміщення за допомогою каміна між кімнатами, то люди, як мінімум, цікавляться ним. Часто використовується для установки каміна фальшстіна. Такий пристрій отримало назву double face. Камін тунельного типу добре проглядається з обох сторін. Зазвичай для нього вибирають великі панорамні топкові вікна. Це створює неповторний ефект і добре пропускає світло. Спостерігати з різних кімнат або розділених зон за одним каміном дозволяє заощадити на покупці другого пристрою. Вони, як правило, прямокутної форми.

Панорамні вікна повинні бути якісними і жароміцні. Їх часто роблять зі склокераміки. Оснащують панорамні вікна вертикальними і бічними системами відкривання. Зустрічаються і ліфтові. Для каміна важливий і корпус. Зазвичай його підсилюють чавунними пластинами. Деякі купують для поділу простору біокамін, що працює на біоетанолі, рідше електрокамін, оснащений функцією обігріву.

Якщо раніше справжній камін необхідно було проектувати перед будівництвом будинку, разом з іншими особливостями, то зараз його можна інтегрувати в існуючу будову. Відносно каміна між кімнатами, його без проблем можна встановити навіть самостійно. Але краще не витрачати час, а залучити фахівців, особливо якщо це класичний камін, а не електричний.

Viber Telegram WhatsApp Messenger info@kawmet.ua Подзвонити менеджеру
нагору