Рекомендації по монтажу каміну Kawmet

Каміннну топку або камінну топку з водяним контуром Kawmet необхідно встановлювати  з урахуванням конструктивних властивостей несучої поверхні. Згідно з існуючими будівельними нормами, на кожен квадратний метр перекриття будівлі житлових приміщень, допускається навантаження до 150 кг. Для рівномірного розподілу ваги каміну, її необхідно розприділити на площу каміну, збільшену на 0,6 м у всіх напрямках:

 

S=(W+L+0,6м) x (W+L+0,6м), де

S- монтажна плоша каміну; W-ширина каміну; L-довжина каміну.

 

Для прикладу: якщо монтажна поверхня каміну складає 0,5 х 0,7 м, вона діє на поверхню площею (0,6 + 0,5 + 0,6) x (0,6 + 0,7 + 0,6) = 3,23 м2. Таким чином, камін, розміщений на монтажній поверхні 0,35 м2 може важити до 484 кг (150 кг/м2 x 3,23 м2).

Монтаж, встановлення каміну і топки Кавмет (Kawmet)

 

Камінні топки виробництва Kawmet можна встановлювати без необхідності посилення перекриття. Тим не менше, коли немає впевненості в надійності конструкції перекриття, на якому буде встановлений камін, або коли обладнання каміну і його корпус значно перевищують допустиме навантаження, наприклад, через установку каміну з використанням матеріалів з великою масою (камінь, граніт і т. д.), необхідно проконсультуватися із відповідними фахівцями. У деяких випадках потрібно посилити перекриття або зробити спеціальну конструкцію, яка рівномірно розподілить вагу каміну на більшу площу. 
Не встановлюйте камін безпосередньо на підлозі!

Камінну топку необхідно встановлювати на стійкій підставці, зробленій з вогнетривкого матеріалу.

 

Зверніть увагу, щоб на відстані 1 м від каміна були відсутні предмети, виготовлені з горючих матеріалів (наприклад, меблі, штори і т. д.). 

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ЩОДО ВИКОРИСТАННЯ І УСТАНОВКИ ТОПКОК KAWMET

 

  • Збірні деталі необхідно  з’єднувати  між собою за допомогою герметику і сизалю.
  • Бокові опори, балка і витяжка каміну повинні бути зв’язані зі стіною, на яку опирається камін.
  • Корпус повинен бути виконаний з негорючих матеріалів.
  • Якщо балка дерев'яна, вона повинна бути захищена бетонним периметром та ізоляцією з мінеральної вати з алюмінієвою фольгою. Між топкою і елементами, які її захищають  повинен бути вільний простір. Кам'яні балки, в обов'язковому порядку повинні бути закріплені відповідним кріпленням до стіни.
  • У конструкції теплової камери рекомендується застосовувати жаростійкі плити, армовані скловолокном товщиною щонайменше 20 мм.
  • Внутрішню частину теплової камери рекомендується викласти мінеральною ватою з алюмінієвим покриттям товщиною від 25 мм, спрямованим всередину каміна.
  • На відстані 30 см від стелі встановити так звану декомпресійну камеру, яка направить тепло, що виділяє топка, до грат, які знаходяться нижче тієї ж камери.
  • Вентиляційні решітки повинні знаходиться щонайменше за 30 см від стелі.
  • Забороняється використання решіток із жалюзями.
  • Корпус повинен бути виконаний таким чином, щоб була можливість його  очистки.
  • Забезпечення обміну повітря в корпусі топки є обов'язковим. 
  • Корпус повинен бути максимально великим, щоб не акумулювати занадто багато тепла в ковпаку.

Установка камінної топки KAWMET
 

Підведення повітря ззовні

Якщо надходження повітря до топки недостатнє, наприклад, у приміщеннях, оснащених механічною вентиляцією, необхідно виконати додаткове підведення повітря до каміну ззовні або з підвалу, якщо взимку він не опалюється. Діаметр підводу повітря має становити щонайменше ¼ площі димового каналу.

Підключення димаря проводять за допомогою труби діаметром 150, 180 мм або 200 мм в залежності від типу камінної топки Кавмет. Труба на топці повинна бути ущільнена за допомогою спеціальної термопасти, або з допомогою клею, стійкого до високих температур. Кут з’єднання не може перевищувати 45°, щоб не акумулювати в трубі сажі.
Компанія Kawmet не несе відповідальності за недотримання вищевказаних рекомендацій а також стандартів і будівельних норм при монтажі і використанні каміну.

 

 

Viber Telegram WhatsApp Messenger info@kawmet.ua Подзвонити менеджеру
нагору